Doktor Hakan Özkul iletişim kurarak, yaptığı çalışmalar ve açıklamalarla umutsuz denilen hastalıklara verdiği tavsiyelerle umut olan Doktor Hakan Özkul’u biraz olsun incelemeye ve sizlere anlatmaya çalışacağız. Öncelikle Doktor Hakan Özkul’un Kullanmış olduğu fitoterapi yönteminden bahsedelim.

Fitoterapi Nedir?

Doktor Hakan Özkul’un kullandığı ve ciddi sonuçlar aldığı yöntemlerin başında fitoterapi yöntemi geliyor. Fitoterapi yöntemi bilinen en eski hastalıklarla mücadele yöntemidir. İnsanlar tarih boyunca hasta oldular ve bu hastalıklara karşı mücadele verdiler. Fitoterapi yöntemi de doğada bulunan tıbbi bitki ve bitki özleri kullanılarak hastalıklara karşı vücudu güçlendirme ve eksik olan maddeleri yerine koyarak hastalığa karşı zafer kazanma demekti. Fakat milenyum yıllarına gelinmeye başlandığında artık fitoterapi yöntemi eski ihtişamını ve önemini kaybetti. Bunun sebebi fitoterapinin eksik kalması değildi sadece insanların fitoterapiden uzaklaşmasıydı. Yada insanlar bilerek fitoterapiden uzaklaştırıldı. Halbuki modern tıp ve fitoterapinin bitkisel desteğiyle beraber o kadar ciddi sonuçlar alınabilir ki bunun örneklerini her geçen gün görüyoruz. Son zamanlarda da artık doktorlar fitoterapi gibi alternatif tıbbın da modern tıbba yardımcı olduğunu kabul ediyor. Fitoterapinin önemini şununla da destekleyebiliriz. Fitoterapi Dünya Sağlık Örgütü ( WHO ) tarafından etkisi kabul edilip onaylanmış bir tedavi yöntemidir. Fitoterapi direk tedaviden ziyade modern tıpla ilerleyen bir tedaviye bitkisel destek sağlayarak hastayı ve bağışıklığını güçlendirmektedir. Böylelikle tedavi için daha ciddi sonuçlar alınmaktadır.

Ülkemizde Fitoterapi ne aşamada

Ülkemizde fitoterapi o kadar çok maniple edilip ele ayağa düşürüldü ki bu konuda bizlerde ne halkımıza ne de başkasına kızabiliyoruz. Burada tek sorumlu profesyonelce içerik hazırlayıp gerekli laboratuvar testlerini yapmadan “ Ben bir ilaç yaptık her şeye iyi geliyor “ sözleriyle içeriği belli olmayan ürünleri hastalara kullandıran meslekleri hakkında dahi bir bilgi sahibi olunmayan bu işten sadece para kazanmayı amaçlayan insanlardır. E haliyle de bu gibi örneklerden sonra insanlar ister istemez fitoterapiden uzaklaşmak zorunda kalmışlardır. Maalesef bu işi layıkıyla yapan insanlar ve ekipleri de bu sağlık teröründen nasibini alarak dolandırıcı sınıfına konulmaktadır.

Fitoterapinin Ülkemizdeki Öncüsü Doktor Hakan Özkul

Birde Fitoterapinin ülkemizdeki öncüsü Doktor Hakan Özkul vardır. Hacettepe Tıp Fakültesinde okuduğu yıllardan beri tıbbi aromatik bitkiler üzerine düşünür ve çalışmalar yapardı. Üniversiteden mezun olduktan sonra da bu çalışmaları devam etti. Şuanda ülkemizde ve yurt dışında fitoterapi üzerine ciddi çalışmaları vardır. Ülkemizde halkımıza tavsiyeleriyle destek vermeye devam etmektedir.

Doktor Hakan Özkul İletişim

Alanında bu kadar ciddi çalışma yapan bir doktora tabii ki de bütün hastalar ulaşmak ve iletişime geçmek istiyor. . Doktor Hakan Özkul İletişim için birçok yöntem kullanmaktadır. . Doktor Hakan Özkul iletişime geçen bütün hastalarına tavsiyeler vererek tıbbi tedavilerinde sonuç almaları için çalışmaktadır. . Doktor Hakan Özkul ile iletişime geçemeyen hastalar için bizim de sitemizden yazılı soru göndererek cevap almayı bekleyebilirsiniz. www.doktorasoru.com sitesini. Doktor Hakan Özkul İletişim için kullanmaktadır. Doktor Hakan Özkul’a bu site üzerinden bütün sağlık problemlerinizi bildirerek vereceği tavsiyeler doğrultusunda eski sağlığınıza kavuşabilirsiniz. Doktor Hakan Özkul iletişim de öncelik olarak şundan bahsetmektedir ve bizde burada bunu dile getirmek istiyoruz. Doktor Hakan Özkul İletişim geçtikten sonra tavsiyelerini yerine getirirken tıbbi tedavinizi de aksatmamanız çok önemlidir.